Pro vývojové pracoviště v Letohradě nebo Kolíně hledáme uchazeče na pozici pracovníka vývoje HW a SW na hlavní pracovní poměr.

Agentura Repro spol. s r.o.

Místo práce
Kolín, Letohrad, Středočeský kraj, Okres Kolín
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Návrh elektrického schéma: napájecí zdroje, analogové obvody, mikrokontroléry, komunikace (RS232, SPI, I2C, CAN, 1Wire)
Návrh 2-4 vrstvých desek DPS včetně podkladů pro výrobu
Oživování prototypů, ruční osazování/pájení pouzder 0603, QFN, QFP
Psaní firmware (C, assembler) do jednočipových mikrokontrolérů (AVR, STM8, TMS320F28) a jednoduchých GUI aplikací na PC
Příprava dokumentace a podpora hromadné výroby
Ladění, měření a testování prototypů a výrobků z hromadné výroby.

Požadujeme:
Minimálně středoškolské vzdělání s elektrotechnickým zaměřením
Praxe ve vývoji HW, SW a zkušenosti s řízením BLDC motorů vítany
Znalost anglického jazyka na technické úrovni

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

C - Pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše produkty jsou realizovány od počáteční myšlenky až po hromadnou výrobu.
ID: 2879161  Datum zveřejnění: 6.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Dohodou