Asistentka HR s NJ

Agentura Salvia, s.r.o.

Místo práce
Okres České Budějovice, Okres Český Krumlov
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše náplň práce a zodpovědnosti:
Organizační a administrativní podpora nadřízeného
Zajišťování BOZP a PO, zajišťování ochrany ŽP
Komunikace se zahraniční centrálou
Psaní obchodní korespondence
Práce s daty (přehledy, reporty..)
Příprava podkladů a prezentací pro jednání
Práce na PC

Zaměstnanecké výhody, benefity

Náš klient nabízí:
Práci na HPP ve stabilní mezinárodní společnosti
Dobré platové ohodnocení
Příjemné pracovní prostředí
Možnost učit se novým věcem

Informace o náboru

V případě, že Vás náš inzerát zaujal a splňujete výše uvedené podmínky, zašlete nám svůj životopis. Děkujeme Vám za projevenou důvěru nebo za doporučení/přeposlání dál!

Poskytnutí Vašich osobních údajů v zaslaném životopise (event. dalších písemnostech) bereme jako Váš souhlas s jejich zpracováním a uchováním v naší personální databázi.
Pokud s výše uvedeným nebudete souhlasit, žádáme Vás, abyste nám tuto skutečnost neprodleně sdělil/a a my ihned po skončení konkurzu na danou pracovní pozici Váš životopis, včetně všech dalších podkladů, které jste nám zaslal/a, skartujeme.
Tímto potvrzujeme, že Vaše údaje jsou považovány za přísně důvěrné a budou použity pouze společností Agentura Salvia, s.r.o. pro účely vyhledávání práce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Pro našeho významného klienta, stabilní mezinárodní společnost, hledáme vhodné kandidáty/tky na pozici: asistent/ku HR s Nj.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadovaná kvalifikace, dovednosti a schopnosti, které od Vás očekáváme:
SŠ/VŠ ideálně ekonomického zaměření
Praxi v délce 1 roku na obdobné asistentské pozici¨
Němčina slovem i písmem
Velmi dobré komunikační dovednosti
Příjemné a přátelské vystupování
Svědomitost, pečlivost, loajalita
Časová flexibilita
Znalost práce na PC - především balíček MS Office
ŘP sk.B - aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Agentura Salvia, s.r.o. je česká společnost, která klientům nabízí
zajímavé a široké spektrum služeb v oblasti HR (od náborů, vzdělávání až po odborné záležitosti jako jsou psychodiagnostika, koučování, HR audit, AC/DC, nastavování HR procesů či kompetenčního modelu).

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1559349  Datum zveřejnění: 4.11.2014