Team leader oddělení vývoje interního IS

Agentura Salvia, s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše náplň práce a zodpovědnosti:
Spolupráce na vývoji desktopových, webových a mobilních aplikací
Řízení projektů týkajících se rozvoje a vývoje interního IS /nyní cca 120 modulů/
Vedení, motivování a hodnocení týmu programátorů
Návrhy strategií rozvoje IS

Zaměstnanecké výhody, benefity

Náš klient Vám nabízí:
Možnost pracovat ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti
Příjemné a přátelské pracovní prostředí
Vysoká míra seberealizace, možnost realizovat své nápady
Motivující pracovní a platové podmínky
Možnost dalšího rozvoje - školení, certifikace
Dobrou dostupnost MHD a dobré okolní zázemí /obchody, restaurace../
Možnost čerpat širokou škálu firemních benefitů
Nástup možný ihned

Informace o náboru

V případě, že Vás náš inzerát zaujal a splňujete výše uvedené podmínky, zašlete nám svůj životopis na e-mailovou adresu: [email protected]. Děkujeme Vám za projevenou důvěru nebo za doporučení /přeposlání dál!
Poskytnutí Vašich osobních údajů v zaslaném životopise (event. dalších písemnostech) bereme jako Váš souhlas s jejich zpracováním a uchováním v naší personální databázi. Pokud s výše uvedeným nebudete souhlasit, žádáme Vás, abyste nám tuto skutečnost neprodleně sdělil/a a my ihned po skončení konkurzu na danou pracovní pozici Váš životopis, včetně všech dalších podkladů, které jste nám zaslal/a, skartujeme. Tímto potvrzujeme, že Vaše údaje jsou považovány za přísně důvěrné a budou použity pouze společností Agentura Salvia, s.r.o. pro účely vyhledávání práce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pro našeho významného klienta, českou obchodní společnost, hledáme schopné a zkušené kandidáty/tky na pozici:Team leader oddělení vývoje interního IS, Praha.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadovaná kvalifikace, dovednosti a schopnosti, které od Vás očekáváme:
VŠ vzdělání
Alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici /výhodou programátorská pracovní minulost/
Velmi dobré manažerské dovednosti
Praxe v projektovém řízení
Zkušenost s vývojem většího IS
Znalost algoritmizace, OOP, DB, SQL, BI, UML, UX
Alespoň pasivní technická znalost anglického jazyka
Výborné analytické dovednosti, schopnost vidět věci v souvislostech
Velmi dobré komunikační dovednosti
Samostatnost, kreativita, pečlivost a spolehlivost
Aktivní, dynamická osobnost se zájmem o svůj rozvoj
ŘP sk. B, aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Agentura Salvia, s.r.o. je česká společnost, která klientům nabízí
zajímavé a široké spektrum služeb v oblasti HR (od náborů, vzdělávání až po odborné záležitosti jako jsou psychodiagnostika, koučování, HR audit, AC/DC, nastavování HR procesů či kompetenčního modelu).

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1698878  Datum zveřejnění: 24.3.2014