Java programátor/J2EE

Agentura Salvia, s.r.o.

Místo práce
Praha, Okres Liberec
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce a zodpovědnosti:
Vývoj speciální platformy v jazyce JAVA s možností využití komponent J2EE
Vývoj doplňkových komponent k dané platformě rozšiřující funkcionalitu
Spolupráce na projektech s ostatními členy týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Klient nabízí:
Práci v příjemném pracovním týmu a neformálním prostředí
Motivující platové ohodnocení
Flexibilní pracovní dobu
Samostatnou a zodpovědnou práci
Možnost odborného i profesního růstu
Nástup dohodou

Informace o náboru

V případě, že Vás náš inzerát zaujal a splňujete výše uvedené podmínky, zašlete nám svůj životopis na e-mailovou adresu: [email protected]. Děkujeme Vám za projevenou důvěru nebo za doporučení/přeposlání dál!

Poskytnutí Vašich osobních údajů v zaslaném životopise (event. dalších písemnostech) bereme jako Váš souhlas s jejich zpracováním a uchováním v naší personální databázi. Pokud s výše uvedeným nebudete souhlasit, žádáme Vás, abyste nám tuto skutečnost neprodleně sdělil/a a my ihned po skončení konkurzu na danou pracovní pozici Váš životopis, včetně všech dalších podkladů, které jste nám zaslal/a, skartujeme.
Tímto potvrzujeme, že Vaše údaje jsou považovány za přísně důvěrné a budou použity pouze společností Agentura Salvia, s.r.o. pro účely vyhledávání práce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pro našeho významného klienta, dynamicky se rozvíjející českou společnost poskytující svým klientům IPTV a OTT řešení, obsazujeme pracovní pozici: Java programátor/J2EE.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

2

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadovaná kvalifikace, dovednosti a schopnosti:
VŠ v oboru IT nebo relevantní zkušenost
Min. 2 roky zkušeností v oblasti vývoje v jazyce Java
Znalost AJ slovem i písmem
Zkušenosti s technologiemi J2EE, Hibernate, JSP..apod.
Znalost relačních databází (SQL, Oracle)
Znalost webových technologií a jejich principů (CSS, Javascript…)
Výhodou:
Znalost některého z dalších programovacích jazyků (Python, Pearl..)
Znalost DTB a aplikačních serverů
Znalost Spring frameworku, Spring security..apod.
Znalost webových služeb (SOAP, JSON-RPC..) a protokolů (AMQP…)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Agentura Salvia, s.r.o. je česká společnost, která klientům nabízí
zajímavé a široké spektrum služeb v oblasti HR (od náborů, vzdělávání až po odborné záležitosti jako jsou psychodiagnostika, koučování, HR audit, AC/DC, nastavování HR procesů či kompetenčního modelu).

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1698880  Datum zveřejnění: 23.7.2014