Mzdový analytik oblast HR

Agentura Salvia, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zpracování HR reportů
• Příprava podkladů pro zaměstnanecké benefity
• Výpočet statistik
• Zpracování podkladů pro jednání s odbory
• Příprava mzdových výměrů
• Zadávání dat do systému
• Odborné poradenství manažerům v mzdové oblasti
• Spravování systému docházky
• Aktualizace změn v pracovně právní legislativě

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Příležitost získat zajímavou a dynamickou práci v prostředí stabilní prosperující společnosti
• Pracoviště v Praze
• Smlouvu na dobu určitou (zástup za rodičovskou, mateřskou dovolenou)
• Práci v příjemném a stabilním kolektivu
• Odpovídající platové ohodnocení a benefity

Informace o náboru

V případě, že Vás náš inzerát zaujal a splňujete výše uvedené podmínky, zašlete nám svůj životopis na e-mailovou adresu: [email protected]. Děkujeme Vám za projevenou důvěru nebo za doporučení/přeposlání dál!

Poskytnutí Vašich osobních údajů v zaslaném životopise (event. dalších písemnostech) bereme jako Váš souhlas s jejich zpracováním a uchováním v naší personální databázi. Pokud s výše uvedeným nebudete souhlasit, žádáme Vás, abyste nám tuto skutečnost neprodleně sdělil/a a my ihned po skončení konkurzu na danou pracovní pozici Váš životopis, včetně všech dalších podkladů, které jste nám zaslal/a, skartujeme. Tímto potvrzujeme, že Vaše údaje jsou považovány za přísně důvěrné a budou použity pouze společností Agentura Salvia, s.r.o. pro účely vyhledávání práce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Pro našeho klienta, silnou a úspěšnou mezinárodní společnost hledáme vhodného, zkušeného kandidáta na pozici:
Finanční – mzdový analytik
Jedná se o velmi dobrou pracovní příležitost, ve stabilním prostředí, kde můžete uplatnit své pracovní dovednosti a dále se rozvíjet.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

ekonomické zaměření

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• ÚSO nebo VŠ vzdělání, ekonomického zaměření
• Kvalitní znalost mzdového účetnictví
• AJ na komunikativní úrovni podmínkou
• Praxi na obdobné pozici min. 3 roky
• Znalost přípravy rozpočtu a rozborů na personální úrovni
• Schopnost rychlého samostatného rozhodování
• Orientaci na výsledek
• Vynikající znalost MS Office – především Excel a Access

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Agentura Salvia, s.r.o. je česká společnost, která klientům nabízí
zajímavé a široké spektrum služeb v oblasti HR (od náborů, vzdělávání až po odborné záležitosti jako jsou psychodiagnostika, koučování, HR audit, AC/DC, nastavování HR procesů či kompetenčního modelu).

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1719190  Datum zveřejnění: 26.5.2014