Vedoucí technický pracovník

Agentura Salvia, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Koordinace zakázek a testů
• Servis strojů, jejich údržba a zajišťování oprav
• Zajišťování náhradních dílů
• Zajišťování pracovních materiálů a pořádku na pracovišti
• Realizace dodržování předpisů PO a BOZP
• Péče o služební vozidlo
• Plnění úkolů zadaných nadřízeným pracovníkem

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Příležitost získat zajímavou a dynamickou práci v prostředí zavedené prosperující společnosti
• Smlouvu na dobu neurčitou
• Práci v příjemném kolektivu
• Odpovídající platové ohodnocení a benefity

Informace o náboru

V případě, že Vás náš inzerát zaujal a splňujete výše uvedené podmínky, zašlete nám svůj životopis na e-mailovou adresu: [email protected]. Děkujeme Vám za projevenou důvěru nebo za doporučení/přeposlání dál!

Poskytnutí Vašich osobních údajů v zaslaném životopise (event. dalších písemnostech) bereme jako Váš souhlas s jejich zpracováním a uchováním v naší personální databázi.
Pokud s výše uvedeným nebudete souhlasit, žádáme Vás, abyste nám tuto skutečnost neprodleně sdělil/a a my ihned po skončení konkurzu na danou pracovní pozici Váš životopis, včetně všech dalších podkladů, které jste nám zaslal/a, skartujeme.
Tímto potvrzujeme, že Vaše údaje jsou považovány za přísně důvěrné a budou použity pouze společností Agentura Salvia, s.r.o. pro účely vyhledávání práce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Pro našeho klienta, silnou a úspěšnou mezinárodní společnost hledáme vhodného, technicky zdatného, kandidáta na pozici Vedoucí technický pracovník.

Jedná se o velmi dobrou pracovní příležitost, ve stabilním prostředí, kde můžete uplatnit své pracovní dovednosti a dále se rozvíjet a růst.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

technické zaměření

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B, E

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• ÚSO vzdělání, technické zaměření
• Znalost AJ nutností (využití při četbě technických podkladů)
• Komunikativnost, samostatnost
• Pečlivost, dobrý přístup k zákazníkům
• Znalost práce na PC (MS Office)
• Řidičský průkaz sk. B a E – podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Agentura Salvia, s.r.o. je česká společnost, která klientům nabízí
zajímavé a široké spektrum služeb v oblasti HR (od náborů, vzdělávání až po odborné záležitosti jako jsou psychodiagnostika, koučování, HR audit, AC/DC, nastavování HR procesů či kompetenčního modelu).

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1719195  Datum zveřejnění: 26.5.2014