IT analytik informačního systému

Agentura Salvia, s.r.o.

Místo práce
Praha, Praha - východ
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jaká by byla Vaše náplň práce a zodpovědnosti?
Sběr požadavků na změny v IS
Tvorba analýz požadavků a potřeb na změny v interním IS
Návrhy technických provedení a funkčností
Vyhodnocování a předvídání možných rizik
Formulace zadání a požadavků na externí dodavatele
Jednání a komunikace s externími dodavateli
Vedení a připomínkování dokumentace
Spolupráce při testování systémů
Projektové řízení
Provádění ad-hoc analýz

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co náš klient může nabídnout?
Zázemí stabilní a úspěšné mezinárodní společnosti, s dlouholetou tradicí
Samostatnou, zodpovědnou a kreativní práci
Motivující pracovní i platové podmínky
Flexibilní pracovní dobu
Možnost odborných školení
Možnost čerpat firemní benefity
Nástup možný ihned nebo dohodou

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka našeho klienta oslovila a splňujete výše uvedené podmínky – neváhejte a kontaktujte nás zasláním svého životopisu v českém jazyce na e-mailové adrese: [email protected] . V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat.
Děkujeme Vám za projevenou důvěru nebo za doporučení /přeposlání dál!

Poskytnutí Vašich osobních údajů v zaslaném životopise (event. dalších písemnostech) bereme jako Váš souhlas s jejich zpracováním a uchováním v naší personální databázi. Pokud s výše uvedeným nebudete souhlasit, žádáme Vás, abyste nám tuto skutečnost neprodleně sdělil/a a my ihned po skončení konkurzu na danou pracovní pozici Váš životopis, včetně všech dalších podkladů, které jste nám zaslal/a, skartujeme.
Tímto potvrzujeme, že Vaše údaje jsou považovány za přísně důvěrné a budou použity pouze společností Agentura Salvia, s.r.o. pro účely vyhledávání práce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Pro našeho klienta, významnou zahraniční retailovou společnost, hledáme šikovné IT analytiky informačního systému.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaký je ideální kandidát, co od něj očekáváme a předpokládáme?
SŠ/VŠ vzdělání, ideálně technického směru
Praxe na obdobné pozici alespoň v délce 3 let
Obecné znalosti principů a metodik tvorby informačních systémů
Základní znalosti z oblasti vývoje software
Velmi dobrou znalost DTB Oracle a znalost SQL
Dobrou znalost reportovacích nástrojů - MS Reporting Services výhodou
Výhodou znalost shell scriptování a programátorská zkušenost
Aktivní znalost angličtiny nebo němčiny slovem i písmem
Velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti
Analytické schopnosti a schopnost vidět věci s nadhledem – v souvislostech
Týmovost, organizovanost, samostatnost
Osobnost se zájmem o osobní a odborný růst
ŘP sk. B – aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Agentura Salvia, s.r.o. je česká společnost, která klientům nabízí
zajímavé a široké spektrum služeb v oblasti HR (od náborů, vzdělávání až po odborné záležitosti jako jsou psychodiagnostika, koučování, HR audit, AC/DC, nastavování HR procesů či kompetenčního modelu).

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1779202  Datum zveřejnění: 29.8.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou