Linuxový specialista

Agentura Salvia, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Instalace, konfigurace a správa OS Linux u klientů společnosti – jak v ČR, tak v rámci Evropy
Účast na zahraničních projektech
Analýzy problémů a jejich odstranění
Spolupráce na zavádění a zefektivňování procesů
Tvorba reportů a statistik
Podpora zákazníků, řešení technických problémů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Náš klient nabízí:
Práci v příjemném pracovním týmu a neformálním prostředí
Motivující platové ohodnocení
Flexibilní pracovní dobu
Samostatnou a zodpovědnou práci
Možnost čerpat širokou škálu firemních benefitů
Možnost odborného i profesního růstu
Nástup dohodou

Informace o náboru

V případě, že Vás náš inzerát zaujal a splňujete výše uvedené podmínky, zašlete nám svůj životopis na e-mailovou adresu: [email protected]. Děkujeme Vám za projevenou důvěru nebo za doporučení /přeposlání dál!

Poskytnutí Vašich osobních údajů v zaslaném životopise (event. dalších písemnostech) bereme jako Váš souhlas s jejich zpracováním a uchováním v naší personální databázi. Pokud s výše uvedeným nebudete souhlasit, žádáme Vás, abyste nám tuto skutečnost neprodleně sdělil/a a my ihned po skončení konkurzu na danou pracovní pozici Váš životopis, včetně všech dalších podkladů, které jste nám zaslal/a, skartujeme. Tímto potvrzujeme, že Vaše údaje jsou považovány za přísně důvěrné a budou použity pouze společností Agentura Salvia, s.r.o. pro účely vyhledávání práce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pro našeho významného klienta, dynamicky se rozvíjející českou společnost poskytující svým klientům IPTV a OTT řešení, obsazujeme pracovní pozici: Linuxový specialista s Aj.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
Zkušenosti na obdobné pozici alespoň 1 rok
Znalost Debian GNU/Linux, RHEL, PostgreSQL, Oracle
Pokročilá znalost anglického jazyka, další jazyk velkou výhodou
Schopnost nezávisle pracovat na několika projektech
Dobré komunikační schopnosti, velkou míru samostatnosti a schopnost získat si potřebné informace
Výborné analytické a organizační schopnosti
Schopnost řešit problémy a rozhodovat
Schopnost týmové spolupráce, vysoké pracovní nasazení, aktivní přístup
Dobrá znalost práce na PC
ŘP sk.B – aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Agentura Salvia, s.r.o. je česká společnost, která klientům nabízí
zajímavé a široké spektrum služeb v oblasti HR (od náborů, vzdělávání až po odborné záležitosti jako jsou psychodiagnostika, koučování, HR audit, AC/DC, nastavování HR procesů či kompetenčního modelu).

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1898345  Datum zveřejnění: 14.10.2014