Murár, Betonár Južné Tirolsko, Taliansko

AGENTÚRA TITTL s.r.o.

Miesto práce
Sand im Taufers, Taliansko
Termín nástupu
dohodou
2425,-€ Murár +245,-€ mesačne od Stavebnej komory,pomocník ca. 2100,-€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava stavby, nosenie materiálu, šalovanie, betónovanie, murovanie v prípade kvalifikovaného murára

Z pravidla 5 dňový pracovný týždeň nakoľko sa v končí v piatok . Talianska pracovná zmluva priamo so zamestnávateľom ktorý hradí sociálne, zdravotné,poistenie v nezamestnanosti + vypláca 13, 14 plat zo zákona.

Zabezpečené personálne ubytovanie ktoré hradí zamestnávateľ + hradí jedno jedlo (obed) denne. Ubytovanie je s kuchyňou.
Nehradíte žiadnu úhradu za sprostredkovanie práce.

Kandidát zasiela štruktúrovaný životopis v nemčine v programe word na náš mail,kde presne rozpíše od kedy do kedy,kde,na akej pozícii pracoval a čo bolo jej náplňou ,fotografiu pasového formátu,prípadné kurzy a certifikáty.Následne ak spĺňa rečovo-kvalifikačné predpoklady bude okamžite zaradený do výberového konania a bude kontaktovaný agentúrou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Výstavba ciest, stavebná činnosť

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vôla pracovať,schopnosť učiť sa nové veci, teritoriálne a časovo nezávislý.

Personálno- pracovná a poradenská Agentúra TITTL s.r.o. Vám poskytne komplexné a profesionálne služby v oblasti zamestnania, personálneho poradenstva , školenia,sprostredkovania zamestnania v zahraničí a to na základe povolení od Ústredia práce sociálnych vecí a rodiny prípadne odborom živnostenského podnikania. Sme na trhu od roku 2009 a sprostredkovali sme cez 1000 spokojných uchádzačov o zamestnanie a boli sme viacnásobne ocenení ako najlepšia agentúra v danom segmente na trhu. Pre našich uchádzačov okrem iných služieb zabezpečujeme dopravu až na miesto výkonu práce a taktiež vrátenie daní z AT, DE,CZ, IR,NL, GB atď.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3135806  Datum zveřejnění: 19.7.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2425,-€ Murár +245,-€ mesačne od Stavebnej komory,pomocník ca. 2100,-€ brutto