Fakturant/ka - účetní

Agir spol.s r.o. (MPSV)

Místo práce
262 55 Petrovice, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-06
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Fakturanti (43115)

Pracoviště a kontakty

Firma:Agir spol.s r.o., IČ 45797358
Pracoviště:Skoupý, 262 55 Petrovice u Sedlčan

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-03-06
Mzdové rozpětí:od 17000 do 20000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pozice: fakturant/ka - účetní
Náplň práce:
fakturace a vedení podvojného účetnictví na počítači, zpracovávání kontrolního hlášení
Požadujeme:
vzdělání střední ekonomická škola s maturitou + praxe 2 roky a více, znalost práce s počítačem
zaměstnanecké výhody:
příspěvěk na obědy v provozovně, prémie, možnost příspěvku na dopravu, 13. plat
Nástup: na dobu určitou od 6.3.2017 do 31.3.2018
Mzda: 17 000,- až 20 000,- Kč
Kontakt: Krůček Zdeněk Ing., tel.: 724 026 962 v prac. dny 8.00 - 16.00 hod., e-mail: [email protected]
Místo výkonu práce: Agir spol.s r.o., Skoupý 36, Petrovice u Sedlčan

Poslední změna:2017-03-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

číslo volného místa: 12279030763

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou