Montážní technik - obráběč kovů

AGN Technology s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Dobronická 59, 1 2 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 26000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Montážní dělníci ostatních výrobků (8219)

Pracoviště a kontakty

Firma:AGN Technology s.r.o., IČ 01630253
Pracoviště:Dobronická 59/19, Libuš, 142 00 Praha 411

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-06-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 26000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Dobronická 59/19, Libuš, 142 00 Praha 411
Kontakt: Tatyana Demchuk, tel.: 607067242, e-mail: [email protected]
Náplň práce:
- kompletace a montáž výrobků
- zhotovení, úprava dilů na strojích (soustruh, fréza) dle výrobního plánu a výkresové dokumentace
- řešení problémů při vzniku nekvalitního výrobku
- péče o pracoviště, stroje, svěřené nástroje a měřidla
- obsluha zařízení potřebných pro výrobu nebo podporu montáže

Požadujeme:
- vzdělání (vyučení) ve strojírenském nebo jiném technickém oboru;
- zkušenosti s obráběním kovů(soustružení, frézování) min. 3 roky - výhodou
- znalost a orientace v technické výkresové dokumentaci
- praxe s montáží ve výrobní společnosti - výhodou
- spolehlivost, pracovitost a zodpovědný přístup k práci;
- manuální zručnost, pečlivost;
- základní znalost cizího jazyka výhodou( RJ/AJ)

Nabízíme:
- práci v atraktivním oboru
- zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- nástup ihned

Společnost si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty,kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Poslední změna:2016-09-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 4

číslo volného místa: 8751640798

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Čeština - Aktivní