Requirement engineer / Analytik požiadaviek

AGO Europe s.r.o. / AGO Engineering, s.r.o. (AGO Group)

Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

  • Miesto práce: pracovné miesto je dlhodobo pre jednu lokalitu, túto si môžete zvoliť, Bratislava, Žilina, Praha, Brno - město
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- Systematický zber, analýza a vyhodnocovanie požiadaviek pre potreby projektov
- Zber systémových požiadaviek, požiadaviek na systémovú infraštruktúru, sieťovú štruktúru
- Zber informácií o špecifických / špeciálnych procesoch u zákazníka
- Komunikácia so zákazníkom (interným/externým)
- Spolupráca a komunikácia projektovým tímom
Iné výhody
- Práca pre medzinárodnú spoločnosť
- Práca v technicko zaujímavom prostredí
- Práca v dynamickom kolektíve
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Telekomunikácie

Naším obchodným partnerom je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti informačných technológií a telco.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Zameranie, odbor:
telco, technické, elektrotechnické, IT
Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - aktívne

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Vodičský preukaz
B
- Praktické skúsenosti v oblasti IT a Telco
- Skúsenosti v oblasti OSS a BSS (back office)
- Schopnosť vyhodnocovať údaje
- Príprave reportov
- Analytické myslenie
- Technické myslenie
- Komunikatívnosť a samostatnosť
- Flexibilita

AGO Europe / AGO Engineering, (AGO Group) je dcérska spoločnosť rakúskej agentúry so sídlom vo Viedni. Pre svojich klientov a kandidátov ponúka svoje služby okrem Rakúska aj na Slovensku a v Nemecku. Špecializuje sa na vyhľadávanie a výber pracovníkov v lokálnych a medzinárodných spoločnostiach (automobilivý priemysel, IT - hardware/software, administratíva, výroba, telekomunikácie, logistika, financie, marketing, právo). Sprostredkováva trvalé zamestnanie, personálny leasing ako aj možnosť práce na dobu určitú na špecializovaných projektoch.

Global Resources / HR Solutions
AGO has served in the HR Professional services sector since its founding in 1955, Vienna Austria. The AGO Group’s head office is located in Vienna-Austria, and offices in Bratislava-Slovak Republic, Brno-Czech Republic, Kiev/Kharkov-Ukraine. Apart from permanent offices we have developed strategic partnership relationships covering Central and Eastern Europe. We offer complete Human Resources services: Recruitment-Search and Selection, Personnel Leasing, Temporary Leasing, and Integration/hybrid Leasing on-site or off-site. In addition, via contractual Joint Ventures, “Teaming” arrangements or Outsourcing, we have developed professional IT solutions and Engineering solutions.

Global Engineering – Technology – Innovation
AGO Engineering s.r.o., is our professional services company that offers very cost effective and high-value Engineering, IT and professional staffing solutions via Joint Venture or Outsourcing partnerships. AGO Engineering is a fully licensed to provide the full range of engineering with companies to: significantly lower engineering costs, improve time to market eliminate startup risks, and complete critical engineering tasks punctually and professionally.

The AGO Group strives for superior service and growth, and we have serviced hundreds of companies, while employing hundreds of employees within the AGO Group member companies.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Iné neuvedené oblasti
Počet zamestnancov
30
V prípade Vášho záujmu nám zašlite Váš profesný životopis v anglickom jazyku s fotografiou (ak je to možné) spolu s motivačným listom, kde bude uvedené o akú pozíciu máte záujem, a to e-mailom imoravsky@ago.sk alebo na faxom na č.: 02/544 35 471.

Odpoveďou na tento inzerát, či zaslaním Vášho životopisu a prípadne ďalších osobných materiálov do spoločnosti AGO Group, s.r.o., dávate súhlas k spracovaniu a uchovaniu Vašich osobných údajov podľa zákona 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas platí až do jeho odvolania písomnou formou.

Ohľadom osobného stretnutia budú kontaktovaní iba vybraní uchádzači. Ďakujeme za pochopenie.
Adresa spoločnosti
AGO Europe s.r.o. / AGO Engineering s.r.o. (AGO Group)
Tolstého ul. č. 9 Zobrazit na mapě
811 06 Bratislava
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce