Kontrolor/ka

Agor Tech spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
1, 261 01 Sádek, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-23
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech (31195)

Pracoviště a kontakty

Firma:Agor Tech spol. s r.o., IČ 48953199
Pracoviště:Sádek 1, 261 01 Příbram 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Pracovní poměr:od 2016-11-23
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pozice: kontrolor/ka
Hledáme kontrolora/ku na kontrolu plastových výrobků do výroby v Sádku ,
Požadavky:
praxe nutná, vzdělání minimálně střední odborné, znalost ISO 9001,ISO TS 16949 výhodou. Schopnost práce s měřidly, znalost PC a min. excel. Smysl pro pečlivost, samostatnost, rozhodnost, práce v týmu.
Zaměstnanecké výhody: benefity
Nástup možný ihned. Mzda: 20 000,- Kč
Kontakt:Frýdlová Marcela, tel.: 318 600 140 po-pá 8 - 15 hod., e-mail: [email protected], zasílejte své životopisy, následně bude domluven termín výběrového řízení.
Místo výkonu práce:Agor Tech spol. s r.o., Sádek č.p. 1

Poslední změna:2016-11-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

číslo volného místa: 11764450710

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity