Technolog/technoložka lisování plastů

Agor Tech spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
1, 261 01 Sádek, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-06
Mzdové podmínky (brutto)
60000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech (31193)

Pracoviště a kontakty

Firma:Agor Tech spol. s r.o., IČ 48953199
Pracoviště:Sádek 1, 261 01 Příbram 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-06
Mzdové rozpětí:od 60000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pozice: technolog/technoložka lisování plastů
Popis funkce :
Zkoušení forem, vzorkování, tvorba technologických postupů, spolupráce při tvorbě výrobní dokumentace, schvalování změn výrobků a procesů, řízení změn, podílení se na opravách vstřikovacích forem, definování nápravných opatření při řešení neshod a procesů, podílení se na TPM a plánů údržby forem, spolupráce se zahraničím ohledně forem pro vstřikování plastů
Požadujeme : Min. SŠ/VŠ strojírenského zaměření
Znalost technologie vstřikování plastů, včetně vstřikovacích nástrojů
Znalost strojírenské výkresové dokumentace a AUTOCADu
Prokazatelná praxe na stejné pozici min. 2 roky
Znalost AJ,nebo NJ aktivně
Nabízíme : Dobré zázemí zahraniční firmy, mzda pro kandidáta splňující požadavky 60000 Kč, benefity životní pojištění, závodní stravování,
Výběr uchazečů bude proveden formou výběrového řízení
Zaměstnanecké výhody: benefity: Q.prémie, životní pojištění, závodní stravování
Nástup: možný ihned , Mzda: 60 000,- Kč
Kontakt:Frýdlová Marcela, e-mail: [email protected]
Místo výkonu práce:Agor Tech spol. s r.o., Sádek č.p. 1

Poslední změna:2017-02-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

číslo volného místa: 11939560736

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou