Strojní projektant/konstruktér

agriKomp Bohemia s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Střelice, Brno - venkov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
26000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři (21442)

Pracoviště a kontakty

Firma:agriKomp Bohemia s.r.o., IČ 27676030
Pracoviště:AgriKomp Bohemia s.r.o. - 06, Střelice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 26000 do 40000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Způsob prvního kontaktu: e-mailem.

Stabilní společnost agriKomp Bohemia, zabývající se výstavbou bioplynových stanic a zemědělských staveb, hledá podporu do svého týmu na pozici:

STROJNÍ PROJEKTANT/ KONSTRUKTÉR

Náplň práce:
- tvorba 3D/2D dokumentace sestav a dílů
- vývoj, úpravy a optimalizace komponentů

Požadujeme:
- SŠ/VŠ strojní
- znalost práce na PC
- znalost práce v 3D CAD systémech, Solid Edge výhodou
- znalost alespoň 1 cizího jazyka: AJ, NJ
- znalost práce v MS Office
- řidičský průkaz sk.B
- orientace ve výkresové dokumentaci a výrobních postupech
- kreativní a samostatné myšlení, odolnost vůči stresu
- ochota učit se novým věcem a flexibilita
- dobré komunikativní schopnosti a vystupování
- praxe v oboru výhodou
- vhodné i pro absolventy

Nabízíme:
- plný nebo i zkrácený pracovní úvazek (HPP nebo DPP)
- stravenky
- práce v mladém dynamickém kolektivu
- mzda 26 000 - 40 000Kč s ohledem na délku praxe

Místo výkonu práce: Střelice u Brna

Poslední změna:2017-01-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-venkov

číslo volného místa: 11982100765

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou