Nabídky práce: AGRO-partner s.r.o.

Nebojíte se výzvy a jste odhodláni na sobě pracovat? Využijte jedinečnou příležitost a staňte se součástí týmu úspěšné české společnosti!

Firma AGRO-partner s.r.o. si vždy zakládala na osobním přístupu k zákazníkovi, pečlivě vybraných produktech a kvalitním servisním zázemí. Díky tomu se dnes může pochlubit širokým portfoliem spokojených zákazníků a být i Vaším silným partnerem pro zemědělství!

Historie společnosti AGRO-partner se začala psát roku 1991. Po pečlivém zvážení jsme se rozhodli spolupracovat především s firmou Case, resp. Steyr a Lely, z velké části se jednalo o dovoz starších strojů z Německa. Spokojených zákazníků přibývalo a tak rostla i potřeba většího a důstojnějšího zázemí, proto se firma přestěhovala na současnou adresu v Soběslavi.

Velkým milníkem se stal rok 2003, kdy jsme nainstalovali a zprovoznili první dojící systémy Lely Astronaut. V duchu motta firmy Lely, i firma AGRO-partner působí na trhu jako inovátor v zemědělství. Nejen smysluplnými inovátorskými technologiemi s budoucností, ale také svým nadstandardním servisem.

V dnešní době firma působí ve dvou oblastech – v zemědělské technice a ve stájových technologiích. Naše společnost je importérem strojů a technologií od řady předních světových výrobců. Patří mezi ně Lely Industries, Lely International, Arntjen Germany, Stallkamp, LJM a další. Společnost Lely si firmu AGRO-partner vybrala jako jediného dovozce do České a Slovenské republiky pro veškerý sortiment Lely, včetně lisů Welger a senážovacích a přepravních vozů Lely Tigo (dříve Mengele). Stejným titulem se můžeme chlubit v případě značek Urban, Arntjen a LJM.

V rámci naší obchodní a servisní činnosti budujeme postupně svou síť prodejců a servisních techniků tzv. Lely centra, ale i síť partnerských distributorů. Kromě toho jsme také regionálním partnerem společnosti AGRI CS pro značku Steyr.

Zakládáme si na kvalitním servisu všech výrobků i bezchybné montáži technologií. Se svými zákazníky dlouhodobě spolupracujeme, referenční podniky naleznete po celé České republice a na Slovensku.


Nabídky společnosti e-mailem

Chcete zvýšit svou šanci najít práci?

Vytvořte si životopis