Servisní technik

AGRO-partner s.r.o.

Místo práce
Okres Svitavy
plný úvazek
Termín nástupu
01.06.2017
Mzdové podmínky (brutto)
od 18000Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- instalace inovativních hi-tech zařízení pro chov skotu
- servis a pravidelná údržba zařízení
- zaškolení na danou pozici probíhající v zahraničí v AJ
- práce v terénu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stabilní zázemí prosperující rodinné společnosti
- spolupráce na zajímavých projektech s nejnovějšími technologiemi
- příjemné pracovní prostředí
- zavedený a přátelský servisní tým
- nadstandardní platové ohodnocení dle zkušeností
- nástup možný ihned
- služební vozidlo, telefon a notebook
- pravidelná certifikace pro kvalitní výkony

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
- schopnost samostatné práce
- mírně pokročilá AJ (schopnost konverzace)
- vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu
- odolnost vůči stresu
- vyhláška 50 a ŘP sk B – aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nebojíte se výzvy a jste odhodláni na sobě pracovat? Využijte jedinečnou příležitost a staňte se součástí týmu úspěšné české společnosti!

Firma AGRO-partner s.r.o. si vždy zakládala na osobním přístupu k zákazníkovi, pečlivě vybraných produktech a kvalitním servisním zázemí. Díky tomu se dnes může pochlubit širokým portfoliem spokojených zákazníků a být i Vaším silným partnerem pro zemědělství!

Českou rodinnou firmu AGRO-partner s.r.o. tvoří tři divize. První divize se specializuje na zemědělskou techniku - na traktory Steyr a pícninářskou techniku Lely. Druhou divizí je velkoobchod, který importuje pícninářské stroje Lely do ČR a úzce spolupracuje s dceřinou firmou DTC SK s.r.o. na Slovensku. Třetí a zároveň největší divize se zaměřuje na stájové technologie s důrazem na automatizaci rutinních procesů již od projektu.

Nejčastěji naši zákazníci požadují automatické dojení Lely, teletníky pro skupinový odchov s automaty Urban a řešení kejdového hospodářství s využitím dánské technologie LJM.

Abychom byli schopni garantovat prosperující a udržitelnou budoucnost zemědělství, považujeme následující hodnoty za klíčové:

Jsme průkopníky a vizionáři v oblasti stájových technologií a zemědělské techniky.
Zakládáme si na týmové spolupráci. A naše týmová vítězství jsou tou nejlepší službou pro všechny zůčastněné partnery.
Prodejem a montáží produktu naše služby nekončí. Dále vám poskytujeme profesionální servisní a skladové služby, školení, odborné poradentství a semináře.
Sledujeme vývoj na trhu u nás i v zahraničí, necháváme se inspirovat a sami neustále rozvíjíme své schopnosti a dovednosti. Přitom nehledáme nejjednodušší cestu, ale vyhovujicí a udržitelné řešení.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1810767  Datum zveřejnění: 4.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 18000Kč