Farmář - traktorista, krmič

AGROFANDA spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
167, 464 01 Kunratice, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2015-10-02
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí (61213)

Pracoviště a kontakty

Firma:AGROFANDA spol. s r.o., IČ 44566069
Pracoviště:Kunratice 167, 464 01 Frýdlant v Čechách

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2015-10-02
Mzdové rozpětí:od 16000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Popis pracovního místa - částečný výtah:
a) Krmení hospodářských
b) Ošetřování hospodářských zvířat, práce v živočišné výrobě
c) Pěstování, sklizeň a posklizňová úprava zemědělských plodin
d) Údržba a opravy používaných mechanizačních prostředků
e) Střídání - směnný provoz
Požadavky:
- Řidičské oprávnění na traktory /T/
- Vyučen v oboru /není podmínkou/ - zácvik, seznámení se všemi profesemi
- Fyzická zdatnost /bez zdravotního omezení/
- Profesní průkaz jeřábník vítán
Další výhody zaměstnanců dle Kolektivní smlouvy:
- Příspěvek na stravování
- Podíl na hospodářském výsledku /13. plat/
- Možnost odprodeje zemědělských produktů za zvýhodněné ceny
Nástup ihned!!!
Hlásit se osobně po telefonické domluvě v době 9.00-15.00 hod.

Poslední změna:2015-10-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 9628650778

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T