Přijímací technik servisu nákladních vozidel

AGROTEC a.s. (MPSV)

Místo práce
Dornych 116, 617 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení (31156)

Pracoviště a kontakty

Firma:AGROTEC a.s., IČ 00544957
Pracoviště:AGROTEC a.s. - Dornych, Dornych 116/65, Komárov, 617 00 Brno 17

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontakt telefonicky od 7:00 - 15:30 hod., na tel: 519 402 152
e-mailem na [email protected]

Pracovní náplň
Přijímání objednávek k opravě a servisní kontrole vozidel
Příjem vozidel do opravy nebo k servisní kontrole
Stanovení rozsahu a termínu opravy včetně předpokládaných nákladů na opravu
Komunikace se zákazníkem o průběhu opravy
Administrace a logistika zakázek
Předání vozidla po opravě nebo po servisní kontrole
Prodej náhradních dílů
Spolupráce se servisem a subdodavateli

Požadujeme
SŠ/VŠ vzdělání technického směru, nejlépe automobilní
Praxe v oblasti automobilů výhodou
ŘP sk. B, C - podmínkou, E výhodou
Práce na PC (MS Office, Internet), znalost systému SAP výhodou
Orientace v katalogu náhradních dílů
Výhodou zkušenosti se zákaznickým servisem, praxe v jednání s lidmi
Samostatnost, komunikativnost, příjemné vystupování
Organizační schopnosti, logické myšlení a zdravý úsudek
Nabízíme
Zajímavou a náročnou práci v kontaktu s lidmi
Pravidelné vzdělávání v oboru, produktová školení IVECO, FIAT
Motivující finanční ohodnocení
Zázemí silné stabilní společnosti
Firemní benefity

Poslední změna:2017-03-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 12273280797

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E, výhodou