Technik asistenční služby

AGROTEC a.s. (MPSV)

Místo práce
Chrlická 1153, 664 42 Modřice, Brno - venkov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči ostatních speciálních vozidel (83329)

Pracoviště a kontakty

Firma:AGROTEC a.s., IČ 00544957
Pracoviště:AGROTEC a.s. - 05, Chrlická 1153, 664 42 Modřice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 23000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:První kontakt e-mailem nebo telefonicky (7:00-15:30 hod.)
Pracovní náplň
- Transport vozidel z místa havárie (poruchy) do servisu
- Péče o klienta v terénu, komplexní poradenská činnost
- Zajištění služby Pickup servisu
- Manipulace při nakládce a vykládce vozidel
- Péče o odtahové a asistenční vozidlo
- Spolupráce se servisem a subdodavateli
Požadujeme
- SŠ vzdělání technického směru, nejlépe automobilní
- Praxe v oblasti automobilů, asistenční služby min. 5 let
- ŘP sk. B, C, E, profesní průkaz, digitální karta řidiče
- Vazačský a jeřábnický průkaz
- Práce na PC (MS Office, Internet)
- Výhodou základní zdravotnický kurz, první pomoc
- Výhodou zkušenosti se zákaznickým servisem, praxe v jednání s lidmi
- Samostatnost, komunikativnost, příjemné vystupování
- Organizační schopnosti, logické myšlení a zdravý úsudek
- Časová flexibilita
Nabízíme
- Zajímavou a náročnou práci v kontaktu s lidmi
- Pravidelné vzdělávání v oboru, produktová školení
- Motivující finanční ohodnocení
- Zázemí silné stabilní společnosti
Místo výkonu práce: Chrlická 1153, Modřice, 664 42

Poslední změna:2017-05-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-venkov

číslo volného místa: 12673360789

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - základní dovednosti PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E
Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče