Výzkumný a vývojový pracovník - specialista na plynovou chromatografii

Agrovýzkum Rapotín s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Výzkumníků 267, 788 13 Rapotín, Okres Šumperk
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chemičtí inženýři ve výzkumu a vývoji a specialisté v příbuzných oborech (21451)

Pracoviště a kontakty

Firma:Agrovýzkum Rapotín s.r.o., IČ 26788462
Pracoviště:Výzkumníků 267, Rapotín, 788 13 Vikýřovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, Pružná pracovní doba
Ubytování, Možnost pronájmu služebního bytu

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadované vzdělání: VŠ vzdělání chemického, přírodovědného či zemědělského směru.

Požadovaná praxe: min. 2 roky.

Další požadavky:

• základní znalost instrumentálních metod v analytické chemii (spektrofotometrie, spektroskopie, elektroforéza, kapalinová chromatografie)
• základní znalosti v oblasti statistiky a vyhodnocování dat
• analytické myšlení
• pečlivost a samostatnost
• komunikativnost.

Náplň práce:

• kvalitativní a kvantitativní analýzy biologických materiálů s využitím plynové chromatografie
• sledování aktuálních informací v problematice plynové chromatografie
• účast na přípravě a řešení výzkumných projektů, vč. koordinace experimentálních prací, vypracování průběžných a závěrečných zpráv
• zpracování a podávání návrhů nových výzkumných projektů na národní a mezinárodní úrovni
• aktivní vyhledávání možností spolupráce a její sjednávání s externími zákazníky
• publikace odborných a vědeckých článků.

Nabízíme:

• práci ve společnosti s mnohaletou tradicí v zemědělském výzkumu a vývoji (více na http://www.vuchs.cz/agrovyzkum-rapotin/index.php?stranka=o-nas)
• odpovídající platové ohodnocení v závislosti na výsledcích práce
• pružnou pracovní dobu
• pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Nástup: dohodou.

Poslední změna:2017-04-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk

číslo volného místa: 12584670779

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - prezentační software
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní
Požadované vzdelání:Přírodní vědy a nauky
Chemické obory
Zemědělské inženýrství