Prodavač specialista

AHOLD Czech Republic, a.s. (MPSV)

Místo práce
U dálnice 744, 664 42 Modřice, Brno - venkov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-06-13
Mzdové podmínky (brutto)
69 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodavači smíšeného zboží (52231)

Pracoviště a kontakty

Firma:AHOLD Czech Republic, a.s., IČ 44012373
Pracoviště:AHOLD Czech Republic, a.s.- Hypernova, U dálnice 744, 664 42 Modřice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-06-13
Mzdové rozpětí:od 69 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:První kontakt uchazeče: telefonicky, e-mailem nebo osobně (po tel. domluvě)
Možnost práce na plný i zkrácený úvazek.

Požadujeme:
- Vyučení v oboru prodavač výhodou
- Zkušenosti s prací v maloobchodu nebo v úseku pečiva výhodou
- Orientaci na zákazníka
- Časovou flexibilitu a samostatnost
- Spolehlivost a zodpovědnost
- Ochotu učit se novým věcem
- Aktivní komunikace se zákazníky, příjemné vystupování
- Pracovitost
- Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
- Příspěvek na stravování - stravenky
- Příspěvek na dopravu do zaměstnání hromadnou dopravou
- Příplatek na praní a čištění pracovního oblečení a ochranných prostředků
- Stříbrná karta Multisport s příspěvkem zaměstnavatele
- Zaměstnanecké poukázky na nákup zboží 4 x ročně
- Zvýhodněné služby mobilního operátora O2 pro zaměstnance + pro 4 rodinné
příslušníky
- Slevy na cestování s ČEDOKEM
- Firemní časopis
Rekondiční volno - volno nad rámec řádné dovolené
Příspěvek na penzijní připojištění
Odměny při pracovním výročí

Poslední změna:2016-06-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 10949750717

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou