Soustružník su 50-su 1000

AK 1324, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Butovická 317, 742 13 Studénka, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-04
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů (72231)

Pracoviště a kontakty

Firma:AK 1324, s.r.o., IČ 47902744
Pracoviště:AK 1324, s.r.o. [1], Butovická 317, 74213 Studénka 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-01-04
Mzdové rozpětí:od 20000 do 25000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, Stravenky

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Z:21.12.2016,A:4.1.2017.Místo výkonu:Butovická č.p. 317,Studénka.Přijmeme:vhodného pracovníka na pozici:Soustružník SU 50, SUS 80,SU 1000.Požadujeme:čtení strojírenských výkresů,znalost měření 0,01mm,ovládání výše uvedených strojů a systém odměřování,znalost obsluhy více strojů a praxe na výše uvedených strojích nutná.Dále flexibilitu,ochotu učit se novým věcem, řidičský průkaz skupiny B.Průkaz na vysokozdvižný vozík a jeřábnický průkaz výhodou.Nabízíme zázemí prosperující firmy,platový růst dle flexibility,stravenky.V případě zájmu kontaktujte:Kozub Zbyněk Ing.,tel.:558 910 144 v pracovní dny od 8:00-15:00,e-mail:[email protected] .

Poslední změna:2017-03-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 11892420773

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Jiné, Ovládání SU 50,SUS 80,SU 1000, znalost měření 0,01 mm, čtení výkresové dokumenta