Administrativní pracovník/ce - zadávání dat

AK Mgr. Martin Kašpar

Místo práce
Praha 8 - Kobylisy, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
12.01.2016
Mzdové podmínky (brutto)
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Advokátní kancelář Mgr. Martina Kašpara poskytuje generální právní služby, zaměřující se zejména na oblast právních vztahů k nemovitostem, vymáhání pohledávek, zastupování v občanském soudním řízení aj.
Do svého týmu hledáme kolegu/kolegyni, který/á bude mít na starosti kompletní administrativu spojenou s vymáháním pohledávek.

Pracovní náplň:
- příprava a zpracování podkladů pro vymáhání pohledávek (výzvy, návrhy, přípisy aj.)
- zakládání spisů do systému Praetor (zaškolíme)
- vyplňování údajů a dat dle podkladů do systému Praetor
- automatické vygenerování formulářů a příprava souvisejících dokumentů, kontrola
- příprava dokumentů pro odeslání listovní poštou i datovou zprávou
- e-mailová a telefonická komunikace s klientem a dlužníky
- prověřování a kontrola plateb

Zaměstnanecké výhody, benefity

- mladý a přátelský kolektiv
- jedinečná příležitost získat zkušenosti v advokátní kanceláři
- odpovídající mzdové ohodnocení, stravenky po ZD ve výši 100,- Kč, firemní akce

Informace o náboru

Svůj životopis zasílejte společně s informací o termínu možného nástupu na e-mailovou adresu [email protected].

Nebudeme-li Vás kontaktovat do 14-ti dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Děkujeme za pochopení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání
- znalost práce s PC - MS Ofice
- pečlivost a preciznost, komunikativnost
- spolehlivost
- ochota učit se novým věcem
- bezproblémová komunikace v rámci týmu

Nástup IHNED nebo dohodou do 14 dnů.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zavedená advokátní kancelář s generální praxí se zaměřením na kompletní agendu nemotivostí, společenství vlastníků jednotek, smluvní agendu, zastupování před soudy, rozvodovdou agendu, vymáhání pohledávek aj.
ID: 2055672  Datum zveřejnění: 29.12.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Dohodou