Technolog výroby klávesnic a dotykových panelů

AKI ELECTRONIC, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Znojemská 4721, 586 01 Jihlava, Okres Jihlava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Elektrotechnici a technici energetici technologové, normovači (31133)

Pracoviště a kontakty

Firma:AKI ELECTRONIC, spol. s r.o., IČ 45476624, http://www.aki-electronic.cz
Pracoviště:Znojemská č.p. 4721/94, 586 01 Jihlava 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-09-01
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce Znojemská 94, Jihlava.
Pro zakázkovou výrobu fóliových a kapacitních klávesnic a touchscreenů hledáme technika
Náplň práce:
- navrhuje výrobní postupy výroby dílců a výrobků dle dodaných podkladů
- ověřuje výrobní postupy
- spolupracuje na výrobě vzorků a ověřovací série
- provádí racionalizaci výroby z pohledu technologie
- koordinuje zakázky s konstrukcí

Požadujeme:
- technické vzdělání strojírenského nebo elektro zaměření
- praxe v oblasti technologie ve strojírenské nebo elektro oblasti
- zkušenosti se zakázkovou výrobou
- samostatnost při řešení zadaných projektů
- velmi dobré organizační schopnosti pro řízení nových projektů
- spolehlivost
- znalost německého nebo anglického jazyka výhodou

Společnost aki nabízí:
- perspektivní zaměstnání ve stabilní a prosperující společnosti
- moderní pracovní prostředí
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na stravování
- 13. a 14. plat (nebo roční/půlroční prémie) v závislosti na výkonu firmy
- pravidelné jazykové kurzy pro TH pracovníky
- důkladné zaškolení a zapracování

Poslední změna:2016-08-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jihlava

číslo volného místa: 11187230773

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou