Controlling

AKI ELECTRONIC, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Znojemská 4721, 586 01 Jihlava, Okres Jihlava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů (33137)

Pracoviště a kontakty

Firma:AKI ELECTRONIC, spol. s r.o., IČ 45476624, http://www.aki-electronic.cz
Pracoviště:Znojemská č.p. 4721/94, 586 01 Jihlava 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Zaměstnanec pro oblast účetnictví s pracovním zařazením controlling.

Požadavky:
- Znalosti v oblasti vyhodnocování nákladů a výnosů pro střediska, zakázky, operace
- Znalosti v oblasti výpočtu hodinových sazeb pro pracoviště
- Zkušenosti v oblasti vyhodnocování kalkulovaných a skutečných nákladů
- Analýza cenových kalkulací výrobků
- Sledování a vyhodnocování odchylek
- Spolupráce na měsíčních forecastech, budgetu a recostu
- Tvorba ad hoc reportů a analýz a kalkulací dle požadavků interních a externích uživatelů
- Pracovní zkušenosti v této oblasti ve středně velké nebo velké společnosti.
- Jazykové znalosti: dobrá komunikace slovem i písmem anglicky nebo německy.
- Velmi dobrá znalost Excel – kontingenční tabulky
- Znalost účetních postupů
- Praxe v controllingu min. 3-5 let
- Nástupní plat odpovídající praxi - je možné o něm dále jednat
Úkoly:
- Vyhodnocení zpracovaných dat z účetnictví, plánování rozpočtu, porovnávání cílů a skutečnosti, monitorování procesů, komunikace s vedením společnosti a koncernu. Podpora vedení společnosti při operativních a strategických rozhodnutí přípravou analýz údajů a konkrétních procesů.
- Nastavování metodiky controllingu dle požadavků centrály

Poslední změna:2016-12-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jihlava

číslo volného místa: 11871220744

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou