Servírka/číšník

AKNEL Group a.s. (MPSV)

Místo práce
Strkovská 1, 391 11 Planá nad Lužnicí, Okres Tábor
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-21
Mzdové podmínky (brutto)
86 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Číšníci a servírky (51310)

Pracoviště a kontakty

Firma:AKNEL Group a.s., IČ 26093260
Pracoviště:AKNEL Group a.s., Restaurace U Anděla, Strkovská 1, Strkov, 391 11 Planá nad Lužnicí

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2016-11-21
Mzdové rozpětí:od 86 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:zajištění plynulého chodu restaurace • přijímání objednávek, stálá komunikace s hosty • servírování a vydávání pokrmů a nápojů • účtování tržeb hostům, vedení pokladny • příprava a pomoc při pořádání akcí
Požadujeme: • profesionalitu, spolehlivost, příjemné vystupování, zručnost • reprezentativní vystupování a přátelskou komunikaci s úsměvem • trestní bezúhonnost • praxe na obdobné pozici a znalost německého či anglického jazyka výhodou
Nabízíme: • velice dobré možnosti k výdělku • prestižní a originální prostředí • jasná pravidla a příjemné kolegy Nejdůležitější je pro nás Váš přístup a zájem pracovat
Zaměstnanecké výhody: prémie, osobní ohodnocení, příplatky za víkendy.
Kontakt: telefonicky - od 10:00 do 20:00, emailem.

Poslední změna:2016-11-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Tábor

číslo volného místa: 11752450743

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity