Elektrikár - partie elektrikárov (Nemecko)

AktivPersonal s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
október
Mzdové podmienky (brutto)
14 - 15 eur/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- elektromontážne a inštalačné práce na zadaných projektoch

Ďalšie informácie:
- vítané sú najmä 2 - 4 členné partie elektrikárov so skúsenosťami, so štandardným náradím a vlastným autom
- je podmienkou, aby jeden člen partie ovládal nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni, bol schopný komunikovať s nemeckým stavbyvedúcim a firmou
- spolupráca je na živnosť, ktorá musí byť otvorená aspoň dva mesiace pred vycestovaním

- dlhodobá spolupráca;
- zabezpečené ubytovanie;
- sprostredkovanie práce bez registračných a iných poplatkov;
- nadštandardné finančné ohodnotenie;
- možnosť práce nadčas.

Životopis (najlepšie v nemeckom jazyku) posielajte spolu s osvedčením o odbornej spôsobilosti. Reagujte na našu ponuku cez portál profesia. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú najmä jazykové a odborné požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Dynamická a inovatívna spoločnosť so zameraním na elektrotechniku, automatizačnú techniku a obnoviteľné zdroje energie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

elektrikár / elektromontér

- aktívne ovládanie nemeckého jazyka;
- práca na živnosť, prípadne ochota si ju otvoriť;
- potrebné štandardné náradie, veľkou výhodou je vlastné auto;
- skúsenosti s elektromontážou, inštaláciou elektrických rozvodov;
- ochota pracovať nadčas a vykonať prácu v dohodnutom termíne;
- flexibilita, spoľahlivosť, zodpovednosť, ochota cestovať.

Moringa Carribean s.r.o je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa marketingom, zdravou výživou, výživovými doplnkami a ich predajom na medzinárodnom trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1785962  Datum zveřejnění: 30.9.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 14 - 15 eur/hod