Montážny pracovník sprinklerov - partia (Aachen, Nemecko)

AktivPersonal s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika, Česká republika, Německo
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
29.9.2014
Mzdové podmínky (brutto)
17 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hľadáme skúsených pracovníkov na montáž protipožiarnych systémov - sprinklerov, príp. štvorčlennú partiu. Jeden z partie musí ovládať nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni. Skúsenosti s danou prácou sú PODMIENKOU.

Náplň práce:
- montáž protipožiarnych systémov - sprinklerov
- prevedenie prác v zmysle platných noriem
- pracuje sa na rôznych projektoch v Aachene
- spolupráca minimálne do konca roka

Ďalšie informácie:
- podmienkou je živnosť otvorená minimálne dva mesiace a vybavenie si formuláru E101/ PD A1, príp. ochota si ju otvoriť
- doprava je individuálna
- náradie je zabezpečené

Zaměstnanecké výhody, benefity

- trvalá a dlhodobá spolupráca
- ubytovanie bude zabezpečené
- možnosť práce nadčas a v sobotu
- nevyberáme žiadne sprostredkovateľské poplatky

Informace o náboru

Pošlite nám životopis, prípadne aj spolu s osvedčením o odbornej spôsobilosti. Reagujte na našu ponuku cez portál profesia. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Dynamická a inovatívna spoločnosť so zameraním na elektrotechniku, elektromontážne, montáž kúrenia, vody, sanity a vzduchotechniky.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni aspoň jedného člena partie
- skúsenosti s danou prácou
- flexibilita, spoľahlivosť, zodpovednosť, ochota cestovať

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

AktivPersonal SK s.r.o. je medzinárodná personálna agentúra pôsobiaca v oblasti ľudských zdrojov. Sprostredkováva zamestnancov a poskytuje komplexné služby pre nemecky hovoriace zeme.
Spoločnosť je zameraná na konzultačnú činnosť v oblasti personalistiky. Konzultačná činnosť a sprostredkovanie práce je bezplatné.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1828538  Datum zveřejnění: 18.9.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 17 EUR/měsíc