Konstruktér pro Automotive, CAD, CATIA 5

Aktrion CZ s.r.o.

Místo práce
Zahraničí - ostatní
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
3.700 EUR/měsíc, Naše platební podmínky závisí od konkrétní lokality- země.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Návrhy a projektování v oblasti automotive.
Konstrukce karosérií a automobilních dílů.
Tvorba technické dokumentace a kusovníků.
Sledování dodržování termínů.
Spolupráce napříč společnost.
Komunikace se zákazníky a dodavateli.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Společnost Aktrion pomáhá zajistit ubytování a transfer do pracovní lokality a zpět. Jedná se o evropské země i Českou republiku.

Home Office. Služební cesty do Barcelony 1x v měsíci. Vše Plně Hrazeno.
Nástup IHNED.

Informace o náboru

Společnost Aktrion hledá profesionály s vysokou pracovní motivací a nasazením. Pokud jste přesvědčeni, že máte potřebné znalosti a nadšení, hledáte kariérní příležitosti v dynamicky fungující společnosti, prosím kontaktujte nás. Rádi vám nabídneme uplatnění v zahraničí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Automotive

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
CATIA - Expert

Řidičský průkaz

A, B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

VŠ nebo SŠ technického směru s tří letou praxí
Velmi dobrá znalost programu Catia V5
Schopnost číst technické výkresy
Praxe v automobilovém průmyslu je nutností
Základní znalost práce měřících přístrojů a ručních měřidel
Anglický jazyk na velmi dobré komunikativní úrovni. Smysl pro detail a zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Aktrion CZ s.r.o. se zabývá konstrukční, vývojovou, a kontrolní činností hlavně v automobilním průmyslu. Řeší taktéž kvalitativní a jakostní výstupní kontroly. Společnost pracuje pro největší motorizační koncerny na světě a jejich dodavatele.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 2187213  Datum zveřejnění: 26.10.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 3.700 EUR/měsíc, Naše platební podmínky závisí od konkrétní lokality- země.