Elektromechanik - údržba

Akzo Nobel Coatings CZ, a.s. (MPSV)

Místo práce
Podvihovská 376, 747 70 Opava, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stavební a provozní elektrikáři (74110)

Pracoviště a kontakty

Firma:Akzo Nobel Coatings CZ, a.s., IČ 60792213
Pracoviště:Akzo Nobel Coatings CZ, a.s., provoz II., Podvihovská 376/14, Komárov, 747 70 Opava 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody
Podnikové stravování
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:*ÚSO obor elektro + zkušenosti z výrobního procesu, znalost řídicích systémů PLC (Siemens apod.) a praxe v jejich udržování, schopnost orientace v elektro dokumentaci výrobního zařízení při komunikaci s dodavateli, při instalaci zařízení či při odstraňování poruch elektrozařízení, zodpovědný přístup k zadaným úkolům, schopnost týmové spolupráce, uživatelská znalost práce s PC, základní znalost anglického jazyka (k orientaci v návodech na údržbu a v dokumentaci), inspekční hotovostní služby.
Mzda od 20 000 Kč, pracovní smlouva na dobu určitou, 3-směnný provoz, čtvrtletní prémie ve výši až 6000 Kč + 670 Kč měsíční odměna na zdraví, navýšení platu po zkušební době, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na pojištění odpovědnosti z výkonu povolání, a jiné., 25 dnů dovolené.
Náplň práce: Provádění preventivních prohlídek strojů a zařízení, provádění oprav, úprav a změn strojů, provádění drobných úprav programu strojů v Siemens apod., nástup ihned, pracoviště: Opava - Komárov.
KO: Martina Pavelková, e-mail: [email protected]. Zasílejte životopis na výše uvedenou e-mailovou adresu.

Poslední změna:2016-11-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava

číslo volného místa: 11218040786

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou