Hutník neželezných kovů - pomocník odlévače

AL INVEST Břidličná, a.s. (MPSV)

Místo práce
Bruntálská 167, 793 51 Břidličná, Okres Bruntál
plný úvazek
Termín nástupu
2014-10-15
Mzdové podmínky (brutto)
66 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha zařízení ve slévárenství (81212)

Pracoviště a kontakty

Firma:AL INVEST Břidličná, a.s., IČ 27376184
Pracoviště:Bruntálská 167, 793 51 Břidličná

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2014-10-15
Mzdové rozpětí:od 66 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Popis pozice:
Obsluha strojního zařízení, tavících pecí - podílí se na procesu rafinace, přelévání, ustalování, odlévání Al a jeho slitin do EMK a klasických kokil.
Požadujeme:

- vyučen výhodou
- praxe ve výrobní společnosti výhodou
- průkaz jeřáb sk. O + vazač, řízení motorového vozíku vítáno
- nepřetržitý provoz
- riziko hluku
Nabízíme:
- stabilní zázemí výrobní společnosti v oblasti hutního materiálu, obalových materiálů na bázi hliníku
- moderní pracovní prostředí, mzda:66,- Kč/hod + příplatky + prémie
- zajímavou, různorodou a zodpovědnou práci s možností profesního růstu
- týden dovolené navíc, závodní stravování, penzijní připojištění.
Bližší informace k této pracovní pozici Vám sdělí na adrese: Mgr. Ivana Škrkoňová, tel: 554 222 648, e-mail: [email protected]
Uzávěrka přihlášek 10.10.2014

Poslední změna:2014-09-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Bruntál

číslo volného místa: 7937200765

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou