Dělník/ce ve výrobě

ALBA CR spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Šenovská 1282, 710 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
110 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Manipulační dělníci ve výrobě (93291)

Pracoviště a kontakty

Firma:ALBA CR spol. s r.o., IČ 62909134
Pracoviště:ALBA CR spol. s r.o. - Ostrava, Šenovská 1282/32, 710 00 Ostrava 10

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 110 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Šenovská 32, Slezská Ostrava

Možnost osobní schůzky po předchozí domluvě.

V případě zájmu volejte na tel.: 603 193 239 v uvedený čas nebo pište na e-mail: [email protected]

Jsme jedna z největších firem v České republice v oblasti kancelářských židlí. Hledáme dělníka/dělnici do výroby.
Pouze ranní směny, volné víkendy, pravidelná měsíční mzda, práce na řádnou smlouvu, zázemí silné společnosti. Kolektiv 12 pracovníků v daném úseku. Obědy ve formě dovezených čerstvých jídel (příspěvek ve výši 27 Kč od zaměstnavatele), možnost využití firemního svozu zaměstnanců od Nové Karolíny do našeho areálu.

Nástup možný IHNED.
Mzda 110 Kč/hod hrubého + možnost prémií
Jednosměnný provoz - 5:45 - 14:30hod

Náplň práce :
Jedná se o tzv. střílení čalounickou pneu sponkovačkou značky BEA u čalounického lisu. Dále řezání potahových látek elektrickou řezačkou a lepení molitanu k jednotlivým dílcům. Uchazeč nemusí umět vytvářet šablony a styly čalounění. U nás se vždy jedná o nadefinovanou typizovanou sériovou práci. Důležitá je manuální zručnost. Požadujeme čistý rejstřík trestů, dobrý zdravotní stav a po zapracování zodpovědnost a samostatnost.

Ranní a odpolední svoz zaměstnanců do areálu na Šenovskou 32, Ostrava, možnost čerpat příspěvek na oběd, možnost prémií a zvýšení platu po zkušební době

Poslední změna:2017-01-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 12027800763

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání