Cenař/ka

ALBO okna - dveře s.r.o. (MPSV)

Místo práce
191, 751 22 Osek nad Bečvou, Okres Přerov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
16500 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci kalkulací, cen a nákladů (43114)

Pracoviště a kontakty

Firma:ALBO okna - dveře s.r.o., IČ 28569831
Pracoviště:Osek nad Bečvou 191, 751 22 Osek nad Bečvou

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 16500 do 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme:
komunikativnost; technické myšlení, umět číst ve výkresech; cizí jazyky - AJ, NJ; práce na PC - Word, Excel, Internet, Outlook, Klaes výhodou; zodpovědnost, umět se rozhodnout; ochotu učit se novým věcem; zvládat práci pod tlakem

Nabízíme:
stabilní zázemí; práci na dlouhou dobu; příjemné pracovní prostředí

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected];
- telefonicky na čísle 605 266 789 - paní Irena Bouchalová

Poslední změna:2017-05-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Lipník nad Bečvou

číslo volného místa: 12457860739

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Práce s PC - jiné, - Klaes
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní
Němčina - Aktivní