Konstruktér - elektro

Alca plast, s.r.o.

Místo práce
Bratislavská 2846, Okres Břeclav
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30.000 - 40.000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zpracování konstrukční dokumentace pro elektro-projekty.
Výběr a specifikace potřebného materiálu k projektu.
Testování a oživení zařízení.
Monitorování stavu zařízení (zkušební provoz).
Tvorba technické dokumentace (návody).
Kontrola elektro-zařízení vzhledem k dokumentaci.
Úzká spolupráce s programátorem PLC a HMI.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- Práci ve velké, stabilní a trvale se rozvíjející výrobní společnosti
- Nadstandardní mzdu za kvalitně odvedenou práci
- Možnost odborného i osobního rozvoje
- Příspěvek na stravování, příspěvek na dovolenou a na vánoce
- Pracovní poměr na dobu neurčitou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Elektro-konstrukce

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Praxe v oblasti konstrukční činnosti elektro výhodou.
Základní znalosti komponent průmyslové automatizace, senzorů, pneumatických systémů a servophonů.
Znalost čtení a tvorby dokumentace (kótování, značky, symboly, výkresová dokumentace apod.)
Časová flexibilita.
Znalost programování PLC a HMI (Mitshubishi serie FX a serie Q) výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hrdost na zlaté české ruce a českou kvalitu položenou na českých základech – to jsou hodnoty, které ryze českou společnost ALCAPLAST posouvají kupředu. Chcete-li být i vy jedním z kol pohánějících motor společnosti k vyšším cílům, pak vstupte mezi nás.
Společnost Alca plast, s. r. o. je největší výrobce sanitární techniky ve střední a východní Evropě s více jak 450 zaměstnanci.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2109537  Datum zveřejnění: 14.5.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000 - 40.000 Kč/měsíc