Obsluha CNC -kombinovaný vysekávací (laserovací stroj)

Alca plast, s.r.o.

Místo práce
Bratislavská 2846, Okres Břeclav
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
18.000 - 25.000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-Schopnost čtení ve výkresové dokumentaci.
-Schopnost ovládání základních měřidel.
-Znalost základních plechových materiálů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- Práci ve velké, stabilní a trvale se rozvíjející výrobní společnosti
- Nadstandardní mzdu za kvalitně odvedenou práci
- Možnost odborného i osobního rozvoje
- Příspěvek na stravování, příspěvek na dovolenou a na vánoce
- Pracovní poměr na dobu neurčitou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Samostatnost, polehlivost, zodpovědnost.
Praxe na CNC vysekávacím, laserovacím stroji TRUMPF 1 rok, na jiném stroji 2 roky.
Praxe na hydraulických tabulových nůžkách výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hrdost na zlaté české ruce a českou kvalitu položenou na českých základech – to jsou hodnoty, které ryze českou společnost ALCAPLAST posouvají kupředu. Chcete-li být i vy jedním z kol pohánějících motor společnosti k vyšším cílům, pak vstupte mezi nás.
Společnost Alca plast, s. r. o. je největší výrobce sanitární techniky ve střední a východní Evropě s více jak 450 zaměstnanci.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2164911  Datum zveřejnění: 1.7.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18.000 - 25.000 Kč/měsíc