Programátor DELPHI / C # (C++)

Alca plast, s.r.o.

Místo práce
Bratislavská 2846, Okres Břeclav
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody, možné ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25.000 - 40.000 Kč/měsíc, podle reálných znalostí a praxe

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Programování nových a optimalizace stávajících části IS K2
Spolupráce na analýze a zpracování funkční specifikace
Spolupráce s odděleními napříč firmou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
Práci ve velké, stabilní a trvale se rozvíjející výrobní společnosti
Nadstandardní mzdu za kvalitně odvedenou práci
Možnost odborného i osobního rozvoje
Příspěvek na stravování, příspěvek na dovolenou a na Vánoce
Pracovní poměr na dobu neurčitou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

IT technologie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Delphi - Pokročilý
C# - Pokročilý
C++ - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
Analytické myšlení
Odpovědnost, samostatnost
Schopnost týmové práce

Jazykové znalosti: výhodou je angličtina nebo němčina, není podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hrdost na zlaté české ruce a českou kvalitu položenou na českých základech – to jsou hodnoty, které ryze českou společnost ALCAPLAST posouvají kupředu. Chcete-li být i vy jedním z kol pohánějících motor společnosti k vyšším cílům, pak vstupte mezi nás.
Společnost Alca plast, s. r. o. je největší výrobce sanitární techniky ve střední a východní Evropě s více jak 450 zaměstnanci.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2240986  Datum zveřejnění: 2.9.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25.000 - 40.000 Kč/měsíc, podle reálných znalostí a praxe