Obchodní zástupce pro německy mluvící trh

ALEF & MAQROLL S.L.

Místo práce
Barcelona, Španělsko
plný úvazek
Termín nástupu
09.07.2017
Mzdové podmínky (brutto)
2500 - 4000 euro

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
 Poskytování informací zákazníkům se zájmem o finanční online produkty
 B2C Sales – Telefonický prodej s cílem proměnit kontakty ve tvém portfoliu na zákazníky
 Přispět vlastním úsilím k růstu obchodního oddělení
 Aktivně se zapojit během schůzí obchodního oddělení

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co můžeme nabídnout?
 Profesionální Sales Training, během kterého do detailu poznáš nabízený produkt a obchodní strategii firmy.
 Multikulturní prostředí, které budeš sdílet s kolegy z více než 25 zemí různých národností v moderních prostorách naší skvěle vybavené kanceláře.
 Program osobního rozvoje, který ti pomůže zlepšit tvé dovednosti a přiblížit se tak tvým ambicím.
 Pravidelné doplňkové kurzy, které obohatí tvůj profesní život a umožní ti růst uvnitř naší firmy. Kurzy business angličtiny, španělštiny, kurzy řízení (leadership), motivace a osobní růst, kurzy z oblasti finančního trhu.
 Tvé vlastní rozhodnutí, kolik budeš měsíčně vydělávat. Kromě smlouvy na dobu neurčitou a základního platu nabízíme atraktivní systém komisi, kde si určíš své cíle a výši svého platu. Vše je ve tých rukou.

Motivace je u nás cenná a je důležitější než předchozi zkušenosti.
Život v inovátorské a dynamické firmě Alef&Maqroll
Víme co znamená pracovat, pracovat tvrdě a jsme na to pyšní, ale také víme, jak je důležité mít příjemné pracovní prostředí a umět se bavit. Být součástí našeho mladého, mezinárodního a extrémně dynamického týmu jako je ten náš tě přesvědčí, že i pondělky se může jít do práce s radostí a tešit se na další pracovní den. Pro lepší představu nás můžeš navštívit na našich soliálních sítích! – Instagram: alefmaqrollbcn.

Informace o náboru

Hledáš novou výzvu v svém profesním životě? Jsi cílevědomý/á a chceš dosáhnout každý den něco víc? Chceš aby tvé výsledky byly vidět a řádně ohodnoceny?
Rád/a bys změnil/a prostředí a pracoval v multikulturní firmě, kde bys mohl/a uplatnit své jazykové znalosti?

V Alef&Maqroll ti nabízíme skvělou pracovní příležitost s možností profesního růstu v oblasti prodeje v dynamickém prostředí naší firmy se sídlem v Barceloně.

Výběrové řízení na tuto pozici v Barceloně proběhne koncem června 2017 v Praze
– přesný termín a místo bude upřesněno vybraným kandidátům.

Život v inovátorské a dynamické konzultační firmě Alef&Maqroll

Požadavky na zaměstnance

student střední školy

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Mohli bychom být tým pokud...
1. máš zkušenosti v oblasti prodeje a zájem o tento sector.
2. jsi cílevědomý/á a ctižádostivý/á.
3. se cítíš komfortně při komunikaci po telefonu.
4. mluvíš plynule německy a anglicky nebo španělsky.
5. jsi rozhodný a máš dobré obchodní a vyjednávací dovednosti.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Vytvářet pozitivní dopad na celkovou strategii a růst podnikání.

Alef&Maqroll se zameřuje na oblast poradenství a řízení projektů pro firmy, které chtějí působit na mezinárodní úrovni a rozšířit své činnosti ve Španělsku a na Evropských trzích. Alef&Maqroll spolupracuje s národními a mezinárodními společnostmi a při zahájení nové spolupráce vždy volí dlouhodobé projekty.

Stanovení cílů

Definovat cíle projektu a společnosti.
Identifikovat a odlišit výrobky a služby.
Analýza firemních postupů s cílem optimalizovat zdroje.

Strategický marketing

Zlepšení prodejních a marketingových nástrojů a jejich realizace.
Organizace marketingových kampaní.
Otevírání nových trhů.

Zlepšení výkonu

Analýza firemních postupů.
Rozvoj prodejní strategie a techniky.
Identifikace potenciálních zákazníků.

Více informací: www.alefmaqroll.com
ID: 3074400  Datum zveřejnění: 23.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2500 - 4000 euro