Brusiči a leštiči

Aleš K a s t l, dřevovýroba (MPSV)

Místo práce
107, 351 34 Nový Kostel, Okres Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-14
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů (7224)

Pracoviště a kontakty

Firma:Aleš K a s t l, dřevovýroba, IČ 12398314
Pracoviště:Nový Kostel 107, 351 34 Skalná

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-11-14
Mzdové rozpětí:od 15000 do 25000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Nový Kostel 107, Nový Kostel. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 h. Náplň práce: broušení a leštění autodílů. Nabízíme: podnikové stravování, zajištění ubytování. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem anebo osobně na adrese Nový Kostel 107, Nový Kostel (Po-Pá 8:00-15:00 h).

Poslední změna:2016-11-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Cheb

číslo volného místa: 10568600760

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání