Pomocný kuchař/ka ve stravovacím zařízení

Alexander Kiss (MPSV)

Místo práce
5. května 352, 440 01 Dobroměřice, Okres Louny
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-23
Mzdové podmínky (brutto)
14000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomocní kuchaři (51203)

Pracoviště a kontakty

Firma:Alexander Kiss, IČ 42155444
Pracoviště:Alexander Kiss - pracoviště Dobroměřice, 5. května 352, 44001 Louny 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-01-23
Mzdové rozpětí:od 14000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce: 5. května 352 Dobroměřice
pomocný kuchař/ka ve stravovacím zařízení
požadujeme spolehlivost, praxe ve stravovacím zařízení nutná, zdravotní průkaz
pomocné práce při vaření, vaření knedlíků, vaření příloh
jednosměnný provoz, pružná pracovní doba pondělí až pátek od 5,30 hod., možný svoz z okolí
nabízíme firemní stravování, cenově zvýhodněné firemní produkty, systém odměn
speciální dovednosti ani jazykové znalosti nejsou pro nabízenou práci požadovány
první kontakt tel. č. 602191369

Poslední změna:2017-01-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Louny

číslo volného místa: 11867080784

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání