Zajímá tě práce Manažera studijních pobytů - Praha?

Alfa Agency s.r.o.

Zlatnická 7, Praha 1, 110 000, Praha, Hlavní město Praha, Okres Benešov, Okres Beroun, Okres Kladno, Praha - východ, Praha - západ
plný úvazek
Termín nástupu
15.10.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho pražského týmu hledáme pohodové kolegy, kteří mají chuť pracovat s velkým nasazením, chtějí pomáhat lidem plnit jejich cestovatelské sny a kteří se ztotožní s níže popsanou vizí našeho týmu!

Tvá práce bude zodpovědná a různorodá. Někdy nevíš kam dřív skočit, jindy si zas vydechneš na služební cestě v zahraničí! Budeš mít na starost některý z našich produktů - Středoškolské programy, Pracovní programy a odborné stáže, Studijní pobyty v Austrálii, Jazykové pobyty - to vše tě s námi čeká! Záleží na tvých předchozích zkušenostech a předpokladech pro danou pozici.

Co budeš mít na starosti a jaké musíš mít schopnosti?

- přípravu nabídky - katalogy, informační letáčky, webové stránky, facebookový profil apod.
- rozšíření nabídky mezi své budoucí klienty, aktivně si je získej, zajisti distribuci materiálů mezi své budoucí klienty, zaujmi je svými přednáškámi, řekni jim o studijních a pracovních možnostech a posuň je tak blíž k cíli. A to doslova :-)
- postarej se o ně od A až do Z - nadchni studenta, aby si vybral právě Alfa Agency! Vyřiď veškerou administrativu, domluv pobyt se zahraničními partnery a doplňkové služby, vybav studenta všemi praktickými radami před jeho odletem a udržuj s ním kontakt i když je v zahraničí, poraď mu, když potřebuje. Z našich klientů se často stávají naši kamarádi, kteří nám při našich veletrzích a přednáškách pomáhají nadchnout další studenty.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co ti za tvoje nasazení a loajalitu nabízíme?
- práci v kolektivu mladých lidí, kteří mají s pobyty v zahraničí osobní zkušenost a mají rádi to, co dělají. Posílat mladé lidi do zahraničí je určitý "životní styl".
- aktivní využívání AJ při každodenní komunikaci
- zahraniční cesty - účastníme se každoročně veletrhů, abychom se neustále vzdělávali a hledáme nové inspirace a zajímavé program, naši zahraniční partneři nás navštěvují i v našich kancelářích.
- týden ze své dovolené můžeš věnovat studiu na některé z naších partnerských škol
- služební notebook, telefon, stravenky a další běžné benefity
- rádi vyrazíme na zajímavou teambuildingovou akci, na kola, na hory, vánoční večírky - to vše si umíme užít!
- jistota a zázemí fungující společnosti, která již 20 let plní sny tisícům mladých lidí

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy

Vzdělání v oboru

Studijní a pracovní pobyty v zahraničí

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- práci si musíš umět zorganizovat, zvládnout pracovat pod stresem, s velkou zodpovědností, můsíš být aktivní, kreativní, chtít se učit nové věci, být samostatný a chtít pracovat!

Být soutěživý a chtít být lepší než je naše konkurence :-)

Budeš používat počítač, databázové programy, nástroje Microsoft Office, Adobe Acrobat, musíš se orientovat na internetu, umět si informace vyhledat, zpracovat, předat dále, budeš používat Windows a Google nástroje.

Prácě tě musí bavit a musíš ji chtít dělat naplno a zodpovědně! Od toho se odvine i tvé hodnocení.

Dočetli jste až sem a nabídka vás zaujala?

Pošlete nám svůj:

- strukturovaný životopis
- motivační dopis / text o svých zkušenostech se studijním pobytem v zahraničí
- svoji fotografii

A to vše do 12.10.2017! Pohovory probíhájí průběžně v naší pražské kanceláři . Předpokládaný nástup je v průběhu října 2017.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Alfa Agency s.r.o. je mezinárodní společností - agenturou, nabízející komplexní služby v oblasti vzdělávání, práce, cestování a studia v zahraničí. Letos slavíme 20 let! Během této doby využilo našich služeb již několik tisíc spokojených klientů. Naše práce nás baví! Naplňuje nás vidět, jak se nám studenti mění před očima díky zkušenostem, které v zahraničí získají a jak moc je osobnostně, profesně i akademicky tyto pobyty posunou! Sami jsme to také zažili a díky tomu se nám daří lépe vžít do jejich role. Naše kanceláře naleznete v Praze, Brně, Bratislavě a také v Sydney!
ID: 2856859  Datum zveřejnění: 28.9.2017