Country manager ČR

ALFA BIO s.r.o.

Místo práce
dle dohody s vybraným uchazečem, Česká republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budete zodpovědný za vypracování a implementaci obchodní strategie, řízení všech obchodních aktivit a zajištění plnění obchodních cílů společnosti v České republice.

Mezi vaše hlavní odpovědnosti bude patřit::
- Vypracování strategie, taktiky, obchodních plánů a cílů zisku na základě důkladných znalostí trhu, konkurence a obchodních subjektů
- Identifikace a maximalizace nových obchodních příležitostí
- Odpovědnost za plnění obchodních cílů a cílů zisku, příprava akčních plánů na zajištění jejich plnění
- Budování a udržování silných vztahů s klíčovými zákazníky, získávání nových zákazníků
- Uzavírání obchodních smluv s klienty společnosti
- Personální a operativní řízení obchodního oddělení a rozvoj obchodního týmu, určení a vyhodnocování klíčových indikátorů výkonu obchodního oddělení a týmu
- Odpovědnost za dodržování marketingové a cenové politiky společnosti a dohodnutého produktového mixu
- Odpovědnost za vedení administrativy a účetnictví
- Procesní optimalizace a zvyšování standardů obchodního oddělení
- Aktivní účast na firemních projektech a úkolech v rámci pokynů přímého nadřízeného

Zaměstnanecké výhody, benefity

- motivující platové ohodnocení
- služební auto i pro soukromé účely
- sleva na produkty
- práci u leadera trhu a největšího výrobce ve střední Evropě

Informace o náboru

- místo výkonu práce bude dohodnuto s vybraným uchazečem

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

obchod, ekonomia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Ztotožnění s firemními hodnotami
- Minimálně 3 roky zkušeností na dané pozici, ideálně v oblasti FMCG
- AJ aktivně, jiné jazyky výhodou
- Komunikační, prezentační a vyjednávací dovednosti
- Vedení, motivování a koučing týmu
- Samostatnost, cílevědomost, orientace na výsledek a invence
- Aktivní řidič
- PC zručnosti na úrovní pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firmu Alfa Bio, která vyrábí produkty značky Lunter, založil v roce 1991 Ján Lunter. První tofu v Československu vyráběl ve svém domě v Banskej Bystrici na Slovensku pro svoji rodinu ještě v 80. letech minulého století. Misií firmy je přinášet inovativní řešení pro zdravý životní styl a přispívat k změně stravovacích návyků. Poctivo, kvalitně a pro všechny. Její zakladatel stále dohlíží na špičkovou kvalitu a tradici rodinné firmy. Společnost v současnosti zaměstnává 200 zaměstnanců a je jedním z největších výrobců a exportérů produktů na bázi rostlinných bílkovin ve střední Evropě. Staňte se členem našeho týmu! Víc o nás www.lunter.com .

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3090559  Datum zveřejnění: 2.6.2017