Mechanik/montér jednoúčelových strojů

ALFA výroba jednoúčelových strojů s.r.o.

Místo práce
Hradiště 374, 397 01 Písek, Okres Písek
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Plat upřesněn při osobním jednání

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme volnou pracovní pozici montéra jednoúčelových strojů v příjemném prostředí v dynamicky se rozvíjející ryze české společnosti Jedná se o kreativní činnost s možností aplikací nejnovějších technologií průmyslové automatizace.
Požadujeme znalost čtení technických výkresů a samostatnost při montáži.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Připlácení na stravenky Edenred

Informace o náboru

Životopis prosím zasílejte na uvedený e-mail nebo kontaktujte na uvedeném telefonním čísle.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Alfa výroba jednoúčelových strojů s.r.o. a její právní předchůdci působí na evropském trhu od roku 1992, přičemž po svém založení se společnost zabývala konstrukcí a výrobou jednoúčelových strojů převážně v textilním průmyslu. Postupem času se prosadila rovněž v elektronickém a automobilovém průmyslu. V současné době se zabývá především výrobou montážních automatů a poloautomatů pro automobilový průmysl, přičemž mezi její přední zákazníky patří společnosti RBCB, IACGroup, Schneider Electric, Mubea.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 1971224  Datum zveřejnění: 7.1.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Plat upřesněn při osobním jednání