Administrativní pracovník/ce pro zpracování textů

ALFAMENTOR SE (MPSV)

Místo práce
22, 530 02 Staré Jesenčany, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2015-11-03
Mzdové podmínky (brutto)
11200 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:ALFAMENTOR SE, IČ 28445899
Pracoviště:ALFAMENTOR SE - pracoviště, Staré Jesenčany 22, 530 02 Pardubice 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-11-03
Mzdové rozpětí:od 11200 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Staré Jesenčany 22, Pardubice.
První kontakt: e-mailem.
Mzda: 11 200 Kč + prémie.
Požadavky: výborný mluvený a písemný projev, zodpovědnost a pečlivost ke svěřeným úkolům, ochota učit se novým věcem, uživatelská znalost MS Office, organizační schopnosti, zkušenosti s vyhotovováním písemných prací výhodou.
Náplň práce: Zpracování žádostí, smluv a ostatních dokumentů, telefonická a emailová komunikace se zákazníkem.
Své životopisy zasílejte na mail. adresu: [email protected].
Nástuo možný podle dohody.

Poslední změna:2015-11-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 9551290756

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou