Vodič VZV - Nástup ihneď! 30.6.2013

ALGA cz s.r.o.

Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mníchovo Hradište, Liberecký kraj
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pracuje sa v Mníchovom Hradišti 8-čky. Vyrábajú tam chladice a klimatizácia do aut. Ide o klasicku prácu ( nie turnusovú), kde máte nárok na 20 dni volna za rok. Ubytovanie – zdarma (nevlastníme ubytovne, iba si ich prenajímame). Ubytovne su situovane priamo v Mnichovom Hradisti ( zamestnanci nám pešo dochádzajú do práce). Doprava – preplácanie cestovných lístkov. Stravovanie si každý zabezpečuje sám. Mzda pre vodiča VZV je 80 Kč/hod. v čistom.

Napln prace:
- dokladanie tovaru na linky (pomocou vláčika)
- príprava materiálu na vláčik
- práca v sklade
- práca s VZV
- nakládka a vykládka kamiónov
- práca so skenerom
Iné výhody
- možnosť dlhodobej a stabilnej práce
- možnosť poberania záloh
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient sa zaoberá výrobou.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie
základné vzdelanie

Pozícii vyhovuje aj uchádzač so vzdelaním:
stredoškolské bez maturity
- prax na tejto pozícií a platné papiere na VZV
- chuť pracovať
- dobrý zdravotný stav

zprostředkování zaměstnání českých občanů a občanů států EU

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Počet zamestnancov
250
Ak Vás naša ponuka oslovila, pošlite nám svoj životopis s fotkou a s kópiou občianskeho preukazu na mailovu adresu: davidecz.po@gmail.com alebo nás kontaktujte telefonicky na číslach: 051/ 77 21 121 alebo 0918 602 250 . Alebo sa zastavte osobne v našej kancelárii na Masarykovej 26 v Prešove (hneď pri autobus. stanici) v čase od 8.00 hod. - 16.00 hod. od pondelka do piatku.
Adresa spoločnosti
ALGA CZ s.r.o
Masarykova 26 Zobraziť na mape
810 16 Prešov
ID: 1035080   Datum zveřejnění: 3.6.2013
Lokalita: Liberecký kraj
Společnost: ALGA cz s.r.o.