Vodič VZV - Nástup ihneď! 30.6.2013

ALGA cz s.r.o.

Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mníchovo Hradište, Liberecký kraj
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pracuje sa v Mníchovom Hradišti 8-čky. Vyrábajú tam chladice a klimatizácia do aut. Ide o klasicku prácu ( nie turnusovú), kde máte nárok na 20 dni volna za rok. Ubytovanie – zdarma (nevlastníme ubytovne, iba si ich prenajímame). Ubytovne su situovane priamo v Mnichovom Hradisti ( zamestnanci nám pešo dochádzajú do práce). Doprava – preplácanie cestovných lístkov. Stravovanie si každý zabezpečuje sám. Mzda pre vodiča VZV je 80 Kč/hod. v čistom.

Napln prace:
- dokladanie tovaru na linky (pomocou vláčika)
- príprava materiálu na vláčik
- práca v sklade
- práca s VZV
- nakládka a vykládka kamiónov
- práca so skenerom
Iné výhody
- možnosť dlhodobej a stabilnej práce
- možnosť poberania záloh
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient sa zaoberá výrobou.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
- prax na tejto pozícií a platné papiere na VZV
- chuť pracovať
- dobrý zdravotný stav

zprostředkování zaměstnání českých občanů a občanů států EU

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Počet zamestnancov
250
Ak Vás naša ponuka oslovila, pošlite nám svoj životopis s fotkou a s kópiou občianskeho preukazu na mailovu adresu: davidecz.po@gmail.com alebo nás kontaktujte telefonicky na číslach: 051/ 77 21 121 alebo 0918 602 250 . Alebo sa zastavte osobne v našej kancelárii na Masarykovej 26 v Prešove (hneď pri autobus. stanici) v čase od 8.00 hod. - 16.00 hod. od pondelka do piatku.
Adresa spoločnosti
ALGA CZ s.r.o
Masarykova 26 Zobrazit na mapě
810 16 Prešov
ID: 1035080   Datum zveřejnění: 3.6.2013
Lokalita: Liberecký kraj
Společnost: ALGA cz s.r.o.
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce