Stavbyvedoucí

ALGON, a.s. (MPSV)

Místo práce
350 02 Cheb, Okres Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-12
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci stavebního provozu (13233)

Pracoviště a kontakty

Firma:ALGON, a.s., IČ 28420403
Pracoviště:ALGON, a.s. -002, stavby v Karl. kraji, ve Střed. kraji a v Praze, Cheb, 350 02 Cheb 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-09-12
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Jedná se o místo výkonu práce a provádění staveb v Karlovarském a Středočeském kraji a v Praze. Kmenové pracoviště je v Chebu na adrese: Cheb, Joštova 1. Jedná se o pracovní poměr na plný úvazek na dobu určitou (1 rok). V případě osvědčení se je možná změna PP na dobu neurčitou. Požadujeme: VŠ nebo SŠ stavebního zaměření, nejlépe pozemní stavby, u SŠ požadujeme praxi 5 let v oboru, u VŠ možno i absolvent, flexibilita nutná. Dále řidičský průkaz skupiny B. Jednosměnný provoz. Nabízíme: služební vozidlo, mobilní telefon, notebook s připojením na internet, v případě staveb mimo místa bydliště hradíme adekvátní ubytování, roční odměna. Kontakt: telefonicky (7,00 - 15,00hod), e-mailem anebo osobně na adrese Cheb, Joštova 1 v době 07,00 - 15,00 hod.

Poslední změna:2016-09-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Cheb

číslo volného místa: 11057910761

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou