Ředitel společnosti

Aliaves & Co., a.s

Místo práce
Na Moráni 1750/4, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc, + podíly na zisku

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• zodpovědnost za směrování a řízení společnosti
• zodpovědnost za obchodní výsledky
• tvorba, řízení a realizace obchodní a marketingové strategie společnosti
• analýza potřeb klientů a navrhování jejich řešení
• monitoring trhu ve svěřeném regionu
• reprezentace firmy a portfolia služeb při vytváření obchodních vztahů, jednání s cílovými zákazníky, obchodními partnery a dalšími subjekty
• report jednatelům společnosti
• efektivní vedení a organizace práce zaměstnanců

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
POHODA - Základy

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• prokazatelné zkušenosti a praxe s vedením lidí (minimálně 3 roky)
• schopnost řídit a motivovat tým spolupracovníků
• velmi dobré komunikační a řídící schopnosti
• orientace ve veřejné správě a zkušenosti s realizací vzdělávání výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

V oblasti poradenského servisu poskytujeme konzultace, analýzy a stanoviska pro praxi, asistenci při zpracování projektů EU, podporu a poradenství při veřejných zakázkách.

V oblasti vzdělávání nabízíme semináře a workshopy "na klíč", poskytování prohlubování kvalifikace podle zákona č. 312/2002 Sb. a kurzy "měkkých dovedností".

V oblasti personální strategie a managementu realizujeme zpracování vizí, strategií, akčních a krizových plánů, personální, organizační a procesní audity, metodickou podporu.
ID: 2166147  Datum zveřejnění: 2.7.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 Kč/měsíc, + podíly na zisku