Specialista zahraniční logistiky

ALIMPEX FOOD a.s. (MPSV)

Místo práce
Českobrodská 1174, 198 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní referenti (33392)

Pracoviště a kontakty

Firma:ALIMPEX FOOD a.s., IČ 47115807
Pracoviště:ALIMPEX FOOD a.s. - 001, Českobrodská č.p. 1174, 198 00 Praha 98 - Kyje

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kont.:V případě, že Vás naše nabídka oslovila, prosím, zašlete nám svůj životopis na emailovou adresu: [email protected] SPECIALISTA ZAHRANIČNÍ LOGISTIKY.Pracovní náplň:Příprava a zpracování objednávek. Zpracování hlášení pro Intrastat a Veterinární správu. Příprava přehledů a reportů. Administrativní podpora oddělení. Požadujeme:Aktivní znalost AJ.Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič). Praxi na obdobné pozici min. 3 roky. Výbornou znalost MS Excel, MS Word, PP. Příjemné vystupování a komunikativnost. Nabízíme:Práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou. Zaměstnanecké benefity (stravenky, životní pojištění, dovolená navíc. Detailní proškolení. Podporu ze strany nadřízeného kolegy. Flexibilní pracovní dobu.Stravenky, životní pojištění, dovolená navíc, aj.

Poslední změna:2016-11-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 9

číslo volného místa: 11787380734

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní
Čeština - Aktivní