Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

ALIMPEX FOOD a.s. (MPSV)

Místo práce
Do Čertous 2622, 193 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-13
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:ALIMPEX FOOD a.s., IČ 47115807
Pracoviště:ALIMPEX FOOD a.s. - 006 ( Sklad - H. Počernice), Do Čertous č.p. 2622/14, Horní Počernice, 19300, Praha 913

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2017-03-13
Mzdové rozpětí:od 18000 do 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kont.:Svůj životopis na e-mail: [email protected]. Pracovní náplň: Příjem zboží a doplňování zboží do expedičních pozic. Kontrola záručních lhůt u skladovaného zboží. Příprava zboží podle expedičních listů. Vyskladnění a vychystání zboží na NA. Etiketování a mixování výrobků na kartonech.Pravidelná inventura. Úklid skladu. Pracovní doba: Pondělí - pátek, Ranní a odpolední směny (5:45 - 14:00 hod. / 14:00 - 22:15 hod.).Požadujeme: Zodpovědný přístup k práci.Pracovitost a manuální zručnost. Praxe v oboru a průkaz na VZV výhodou. Výpis z rejstříku trestů. Nabízíme:Práci na plný úvazek a na dobu neurčitou. Zaškolení. Zaměstnanecké benefity
Zaměstnanecké výhody:Stravenky, dovolená navíc, příspěvek na životní pojištění, aj.

Poslední změna:2017-03-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 9

číslo volného místa: 12289810761

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)