Lektor, učitel anglického jazyka (popř. kombinace AJ a NJ)

ALL English Group s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Výuka anglického jazyka

Skupinové, individuální, firemní kurzy

Zaměstnanecké výhody, benefity

Další lektorské a jazykové vzdělávání

Možnost pracovat, kdy vám to studium VŠ umožní

Zaškolení provádí velmi zkušená a ochotná kolegyně

Informace o náboru

V našem týmu rádi přivítáme sympatickou samostatnou osobnost na výuku nových firemních zakázek

Nabízíme práci mezi velmi příjemnými a inspirativními lidmi, kde vládne týmová atmosféra a spolupráce
Mladý kolektiv, akční prostředí

Pracovní poměr - HPP (dle dohody)

Zasílejte, prosím, životopisy s fotografií a motivačním dopisem

Pozice je vhodná pro studenty VŠ nebo osoby na rodičovské dovolené

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Ideální povaha: klidná, odolná vůči stresu, soustředěná, dochvilná, zodpovědná, ráda se učí nové věci

Orientace na vztahy a práci s lidmi: slušnost, vstřícnost, poctivost

Pedagogické vlohy, popř. zkušenosti

Upravený vzhled, cit pro oblékání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jazyková škola ALL English Group - specialista na firemní výuku angličtiny
ID: 2204969  Datum zveřejnění: 31.7.2015